Naklejki ochronne

Naklejki ochronne

Naklejki ochronne na auto są bezbarwne dzięki czemu trudno jest je zauważyć na aucie.

Folia ochronna jest bardzo gruba i zabezpiecz lakier przed zarysowaniami i uderzeniami różnych przedmiotów podczas jazdy i na postoju. Usunięcie zadrapań i odprysków u lakiernika jest doś kosztownym wydatkiem dlatego warto zabezpieczyć swój samochód. W przypadku zdarzenia niepożądanego uszkadza się folią, którą odklejamy a lakier pozostaje nienaruszony. Oczywiście można okleić i zabezpieczyć cały samochód ale również zabezpieczamy poszczególne elementy karoserii samochodu.

Gdzie zastosować
folię ochronną

Folia ochronna na masce zderzaku

Przód auta jest bardzo narażony na odpryski przez uderzenia kamyczków czy innych elementów uderzających podczas jazdy samochodem. Nie musimy już mieć brzydkich odprysków, które po jakim czasie powiększają się i zaczynają rdzewieć. Ochronna folia zabezpieczy doskonale te elementy samochodu.

Folia ochronna na blotnikach

Błotniki są nararzone na uderzenia piasku, żwiru czy innych elementów wystrzeliwanych spod kłó naszego auta. Przez co błotniki są pierszym elementem który źle wygląda w naszym aucie. Folia ochronna nie tylko zabezpieczy przed uderzeniami i zarysowaniami ale także przed solą sypaną na ulice w okresie zimowym

Folia ochronna na reflektorach

Reflektory samochodowe są często doś drogie dlatego warto je zabezpieczyć. Oprócz bezbarwnej wersji folie ochronne na refletory występują w kilku kolorach oraz przyciemniające dzięku czemu poprawimy wygląd auta.

Folia ochronna pod klamkami

Zabezpiecza przed zarysowaniami powstającymi przy częstym otwieraniu samochodu. Oklejone miejsce to tylko zagłębienie pod klamką.

Gdzie jeszcze można zastosować
folię ochronną?

Praktycznie na każdym elemencie naszej karoserii jesteśmy w stanie aplikować tą folię. Więc jeśli zauważyłeś jakieś newralgiczne miejsce auta wystarczy, że zamówisz u nas aplikację takiej folii i problem z głowy.

Aplikacja folii ochronnej

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, masz pytania
zadzwoń lub napisz maila aby poznać szczegóły.