Bezinwazyjne przyciemnianie
szyb w aucie

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb w aucie oznacza, że w procesie aplikacji folii samochodowej na Twoje szyby nie demontujemy tapicerki ani też nie wyjmujemy (wycinamy) szyb.

Jak wiadomo, demontaż lub wymiana pewnych elementów w samochodzie może skutkować ich niedopasowaniem do reszty auta. Wycinanie lub wyjmowanie szyb to dość spora ingerencja w oryginalny kształt pojazdu i w wielu przypadkach może powodować utratę pewnych wartości. Dlatego w Fable prowadzimy bezinwazyjne przyciemnianie szyb w aucie, podczas którego nie ingerujemy w Twój samochód. Taka aplikacja zapewnia, że w samochodzie nic nie ulegnie zepsuciu i zmieni się jedynie na lepsze.

Folia do przyciemniania szyb samochodowych RR Customs. SPRAWDŹ też inne autofolie Grupy RRC!

Folie RR customs
to specjalistyczna powłoka
na szyby Twojego samochodu.

RR customs Window films posiada 6 różnych stopni zaciemnienia: 5%, 20%, 30%, 40%, 50%, 70%.

Folia daje czysty, krystaliczny obraz, a ponadto nie zakłóca fal radiowych, GPS czy odbioru satelitarnego. Dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów UVA i UVB zapewnia ograniczenie blaknięcia tapicerki w Twoim samochodzie, a przecież promienie ultrafioletowe potrafią zniszczyć niejeden materiał. Ograniczenie tego promieniowania to nie tylko ochrona dla tapicerki Twojego samochodu, lecz także dla ciebie i Twoich najbliższych.

Cechy i zalety folii do przyciemniania szyb

Grubość folii

Folia z serii RR Customs Window Films opracowana i wyprodukowana jest w taki sposób aby była gruba a przy tym osiągała duży stopień obkurczania. Dzięki grubości otrzymujemy sztywność. Sztywność to nieoceniona cecha przy bezinwazyjnym przyciemnianiu szyb. Dzięki takiej strukturze można bez problemu aplikować nawet w sedanach, które jak wiadomo są najtrudniejsze do przyciemniania.

Powłoka anti-scratch

Folie RR Customs posiadają specjalistyczną powłokę laminatową anti-scratch. Dzięki tej technologii folia chroniona jest przed zadrapaniami, które mogą powstać podczas użytkowania samochodu a także przy samej aplikacji folii.

Komfort i dyskrecja

Przyciemnione szyby w aucie powodują obniżenie nagrzewania wnętrza podczas letnich upałów. To powoduje zwiększenie wydajności Twojej klimatyzacji. Redukcja odblasków daje komfort podróży szczególnie ważny dla dzieci. Najciemniejsza folia powoduje także niewidoczność wnętrza samochodu. Zakrycie widoczności wnętrza auta często jest bagatelizowana jednakże w przypadku gdy zapomnimy zabrać z auta jakieś wartościowej rzeczy będzie ona niewidoczna dla potencjalnego złodzieja. Szczególnie na wakacjach zostawiamy różne wartościowe rzeczy w samochodzie.

Aplikacja

Seria folii samochodowych RRC jest przeznaczona do stosowania wewnątrz pojazdów na powierzchni szyb. Do przyciemniania używamy produktu Tint Gel produkcji RR Customs. Szyby mogą być włączone do eksploatacji po pełnym wyschnięciu płynów do montażu i odczekaniu min. 24h.

Czyszczenie

Zaleca wykonać pierwsze czyszczenie po upływie 14 dni od instalacji przy użyciu detergentów przeznaczonych do mycia szyb ale nie zawierających cząsteczek ściernych. RRC Customs zaleca stosowanie delikatnych gąbek syntetycznych, miękkich chusteczek lub gumowych ściągaczy.
NIE WOLNO stosować agresywnych środków czyszczących, szorstkich gąbek, tkanin czy szczotek.

Przyciemnianie szyb w aucie

RRC Window film cechuje:

wysoka jakość i trwałość folii

odporność na blaknięcie

duża przejrzystość w naturalnym kolorze czerni

odpowiednie ograniczenie przenikania energii słonecznej

blokada promieni UVA i UVB

powłoka anti-scratch przeciwdziałająca powstawaniu zarysowań na folii

Zmień wygląd swojego samochodu

Napisz do nas maila podaj markę model i rok produkcji i najlepiej zdjęcie to zrobimy wstępny kosztorys.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub chcesz zamówić oklejanie zadzwoń

tel. 692 871 698
Jeśli mamy „zajęte”, zadzwoń za kilka minut.