Naklejki ochronne na auto

Karoseria każdego samochodu narażona jest na rozmaite uszkodzenia – nawet podczas zwykłej codziennej eksploatacji. Warto zatem zastosować odpowiednie zabezpieczenie, np. w postaci naklejek, które skutecznie ochronią lakier przed powstawaniem zarysowań. Naklejki ochronne na auto są bezbarwne, dzięki czemu trudno jest je zauważyć na aucie, odgrywają za to naprawdę istotną rolę w ochronie lakieru. Jeśli więc chcemy uniknąć częstych wizyt u lakiernika, dobrze jest okleić samochód odpowiednimi naklejkami. Zakładając je na auto, nie zaburzamy jego estetyki, zyskując za to służącą nam o co najmniej kilka lat dłużej karoserię.

Folia ochronna jest bardzo gruba, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza lakier przed zarysowaniami oraz uderzeniami różnych przedmiotów. Warto zapewnić sobie spokój w każdych warunkach – naklejki ochronne na auto zabezpieczają je zarówno podczas jazdy, jak i postoju. Usunięcie zadrapań i odprysków u lakiernika jest dość sporym wydatkiem, dlatego warto zabezpieczyć swój samochód. W przypadku zdarzenia niepożądanego naklejki ochronne na auto ulegają zniszczeniu, chroniąc jednak lakier przed zarysowaniem. Oczywiście można okleić i zabezpieczyć cały samochód, ale również poszczególne elementy jego karoserii.

naklejki ochronne na auto

Gdzie zastosować
folię ochronną

Folia ochronna na masce zderzaku

Przód auta jest bardzo narażony na odpryski przez uderzenia kamyczków czy innych elementów uderzających podczas jazdy samochodem. Nie musimy już mieć brzydkich odprysków, które po jakim czasie powiększają się i zaczynają rdzewieć. Ochronna folia zabezpieczy doskonale te elementy samochodu.

Folia ochronna na blotnikach

Błotniki są nararzone na uderzenia piasku, żwiru czy innych elementów wystrzeliwanych spod kłó naszego auta. Przez co błotniki są pierszym elementem który źle wygląda w naszym aucie. Folia ochronna nie tylko zabezpieczy przed uderzeniami i zarysowaniami ale także przed solą sypaną na ulice w okresie zimowym

Folia ochronna na reflektorach

Reflektory samochodowe są często doś drogie dlatego warto je zabezpieczyć. Oprócz bezbarwnej wersji folie ochronne na refletory występują w kilku kolorach oraz przyciemniające dzięku czemu poprawimy wygląd auta.

Folia ochronna pod klamkami

Zabezpiecza przed zarysowaniami powstającymi przy częstym otwieraniu samochodu. Oklejone miejsce to tylko zagłębienie pod klamką.

Gdzie jeszcze można zastosować
folię ochronną?

Praktycznie na każdym elemencie naszej karoserii jesteśmy w stanie aplikować tą folię. Więc jeśli zauważyłeś jakieś newralgiczne miejsce auta wystarczy, że zamówisz u nas aplikację takiej folii i problem z głowy.

Aplikacja folii ochronnej

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, masz pytania
zadzwoń lub napisz maila aby poznać szczegóły.