Bezinwazyjne przyciemnianie
szyb w aucie

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb w aucie oznacza, że w procesie aplikacji folii samochodowej na Twoje szyby nie demontujemy tapicerki ani też nie wyjmujemy (wycinamy) szyb.

Jak wiadomo, demontaż lub wymiana pewnych elementów w samochodzie może skutkować ich niedopasowaniem do reszty auta. Wycinanie lub wyjmowanie szyb to dość spora ingerencja w oryginalny kształt pojazdu i w wielu przypadkach może powodować utratę pewnych wartości. Dlatego w Fable prowadzimy bezinwazyjne przyciemnianie szyb w aucie, podczas którego nie ingerujemy w Twój samochód. Taka aplikacja zapewnia, że w samochodzie nic nie ulegnie zepsuciu i zmieni się jedynie na lepsze.

Twój samochód zasługuje na najwyższą jakość usług.

Zakładana na szyby folia daje czysty, krystaliczny obraz, nie zakłócając przy tym ani fal radiowych, ani GPS, ani odbioru satelitarnego. Dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów UVA i UVB zapewnia ponadto ograniczenie blaknięcia tapicerki w Twoim samochodzie, a przecież promienie ultrafioletowe potrafią zniszczyć niejeden materiał. Co jednak najważniejsze, przyciemnianie szyb w aucie zapewnia ograniczenie promieniowania dostającego do wnętrza samochodu, chroniąc Ciebie i Twoich najbliższych.

Dożywotnia gwarancja.

Jesteśmy pewni wysokiej jakości swoich usług, dlatego dajemy na nie po prostu dożywotnią gwarancję. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że wykonywane przez nas przyciemnianie szyb w aucie spełnia najwyższe standardy. Po pierwsze dlatego, że stosujemy wysokiej klasy materiały, po drugie natomiast – bo nasi pracownicy dbają o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu osiągamy zawsze znakomite rezultaty. Wybierz u nas przyciemnianie szyb z dożywotnią gwarancją.

profesjonalne przyciemnianie szyb w aucie

Cechy i zalety folii do przyciemniania szyb

Komfort termiczny

Nie trzeba nikogo przekonywać do faktu, że przyciemnienie szyb w swoim samochodzie zmniejszy jego nagrzewanie w gorące dni. Folie, które używamy do usług przyciemniania szyb to profesjonalne produkty. Posiadają one odpowiednie filtry m. in. filtr odbijający promieniowanie IR odpowiadające za nagrzewanie. To dzięki temu filtrowi zastosowanemu w folii temperatura w aucie będzie niższa a sprawność klimatyzacji wzrośnie.

Komfort dla pasażerów

W szczególności długie trasy z dziećmi będą przyjemniejsze. Oprócz filtru IR folie posiadają filtr redukujący odblaski. To rozwiązanie sprawi, że słońce nie będzie na razić przez przyciemnioną szybę. Dodając do tego niższą temperaturę w gorące dni podróż staje się przyjemnością.

Ochrona wnętrza

Światło słoneczne sprawia, że kolory blakną a materiały płowieją, co z kolei przyspiesza proces starzenia materiałów wnętrza twojego samochodu. Odpowiada za to promieniowanie UV. Dlatego właśnie folie wyposażone są w filtr UV o prawie 100 % sprawności aby zapewnić doskonały wygląd wnętrza przez długi czas.

Anonimowość

Przez przyciemnione szyby ograniczona jest widoczność wnętrza samochodu. W przypadku ciemnych folii wnętrze staje się wręcz niewidoczne. Dzięki temu gdy zostawimy coś wartościowego w środku nie będzie to widoczne. My sami też nie będziemy widoczni dla ciekawskich oczu.

Zysk

W przypadku auta z profesjonalnie przyciemnionymi szybami wartość jego jest wyższa niż auta bez przyciemnionych szyb. Dzięki filtrom tapicerka we wnętrzu będzie nienaruszona słońcem dlatego przy sprzedaży takiego samochodu jego cena będzie większa. Natomiast mniejsze nagrzewanie sprawi, że klimatyzacja będzie sprawniejsza dlatego samochód spali mniej paliwa.

Doskonała widoczność

Często zadawane pytanie dotyczące ciemniejszych folii to: Czy będę dobrze widział przez takie przyciemnienie. Przezierność można porównać do okularów przeciwsłonecznych. Wybierając profesjonalne okulary będziemy przez nie doskonale i krystalicznie widzieć i tak samo będzie gdy zdecydujesz się na nasze profesjonalne folie.

Bezinwazyjny montaż

Usługi przyciemniania szyb wykonujemy bezpiecznie dla twojego samochodu. Oznacza to, że nie rozkręcamy i nie demontujemy niczego podczas aplikacji. Dzięki takiej technice jesteś pewien, że zachowasz oryginalny stan auta.

Ochrona przed zarysowaniem

Używane przez nas folie posiadają specjalną warstwę ochronną, która zabezpiecza przed zarysowaniem przy normalnym użytkowaniu oraz przy czyszczeniu.

Przyciemnianie szyb w aucie

Nasze folie cechuje:

wysoka jakość i trwałość folii

odporność na blaknięcie

duża przejrzystość w naturalnym kolorze czerni

odpowiednie ograniczenie przenikania energii słonecznej

blokada promieni UVA i UVB

powłoka anti-scratch przeciwdziałająca powstawaniu zarysowań na folii

Zmień wygląd swojego samochodu

Napisz do nas maila podaj markę model i rok produkcji i najlepiej zdjęcie to zrobimy wstępny kosztorys.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub chcesz zamówić oklejanie zadzwoń

tel. 692 871 698
Jeśli mamy „zajęte”, zadzwoń za kilka minut.