Reklama
Oklejanie witryn

Reklama
oklejanie witryn

Twoja firma potrzebuje dobrej reklamy dlatego trafiłeś do nas. Potrzebujesz okleić okno, drzwi lub inne elementy wystarczy się z nami skontaktować aby ustalić szczegóły

ZADZWOŃ DO NAS TEL: 692 871 698

Co robimy?

Oklejanie szyb siatką one way vision

Jest to folia oklejana od zewnątrz szyby. Folia jest podziurkowana dlatego niektórzy z naszych klientów mówią na nią „sitodruk”. Dziurki dają nam możliwość pełnej widoczności co dzieje się na zewnątrz. Natomiast na zewnątrz widoczna jest wydrukowana reklama firmy.

Oklejanie okien drzwi folią ploterową

Folia taka jest wycinana na ploterze tnącym. Folia jest jednokolorowa więc wybór kolorów jest ograniczony podstawowymi kolorami producenta folii. Najczęściej wykonywane są różnego rodzaju napisy np. z godzinami otwarcia lub ofertą. Literki takie Naklejane są oddzielnie dzięki czemu tło jest nieoklejone.

Oklejanie folią z drukiem

Folia taka jest nieprzezroczysta dlatego zaklejenie szyby spowoduje, że nie będziemy widzieć przez nią. Folię z drukiem oklejamy drzwi, lady, meble lub inne proste powierzchnie wewnątrz i na zewnątrz firmy.

Nietypowe oklejania

Często zdarza się, że trzeba okleić nietypowy element. Nie musisz się już martwić ponieważ oklejaliśmy już bardzo dużo rożnych powierzchni m. in. lodówki, blaty, ściany, podłogi itp. Dlatego jeśli masz coś do oklejenia my się tym zajmiemy.

Banery i siatki mesh reklamowe

To jeden z najtańszych i powszechnych form wielkoformatowej reklamy outdoorowej.

Materiał na, którym jest drukowany to dobrej jakości frontlit. Dlatego jest wytrzymały na warunki atmosferyczne niemniej jednak ma swoją wytrzymałość. Dobrze zamontowany gwarantuje nam dużą żywotność materiału. Druk wykonanywany jest na specjalnie dobranych atramentach dlatego jest odporny na warunki atmosferyczne.

Łatwość montażu i transportu

Banery reklamowe są wyposażone w tzw oczka dzięki czemu montaż jest szybki i łatwy. Należy jednak pamiętać aby dobrze naciągnąć materiał tak aby nie miał zmarszczek. Banery można zwinąć dlatego bez problemu przewieziemy je nawet w aucie osobowym należy jednak pamiętać aby przy transporcie nasz baner był nawinięty na tubę. Zabezpieczy to naszą reklamę przed zagięciami.

Nierdzewne oczka

Do naszych banerów dodajemy nierdzewne oczka. Gwarantuje to fakt, że oczka po pewnym czasie nam nie zardzewieją.

Zgrzewanie

Brzegi i ewentualne łączenie materiału jest zgrzewane dzięki temu łączenia są trwałe.

ZADZWOŃ DO NAS TEL: 692 871 698

Chcesz okleić witrynę?
Zamówić reklamę wielkoformatową?

Masz jeszcze jakieś pytania lub chcesz zamówić usługę zadzwoń

tel. 692 871 698
Jeśli mamy „zajęte”, zadzwoń za kilka minut.