Szkolenia

Szkolenia

Miejsca szkoleń: Piotrków Trybunalski, Kobyłka koło Warszawy.

kontatk: 692 871 698

Szkolenia – bezinwazyjne przyciemnianie samochodów

Celem naszych szkoleń jest to abyś nabył umiejętności do profesjonalnego przyciemniania samochodów, abyś po szkoleniu prowadził usługi na najwyższym poziomie umożliwiającym wydanie dla swoich klientów dożywotniej gwarancji. Nasze podejście do szkolenia jest dość rygorystyczne gdyż stawiamy na to aby przyszły klient był zadowolony właśnie z waszych usług. Na szkoleniu nabędziesz wszelkich potrzebnych umiejętności i wiedzy do profesjonalnego bezinwazyjnego przyciemniania szyb. Szkolenie zakończone jest egzaminem.

Jakie korzyści uzyskasz po szkoleniu:

  • Certyfikat uprawniający do wydawania dożywotniej gwarancji swoim klientom na folie Bruxsafoll kupione od Safex Polska
  • Rabaty na zakup folii w Safex Polska
  • Profesjonalne umiejętności i wiedzę do bezinwazyjnego przyciemniania szyb
  • Wsparcie marketingowe
  • Zaufanie klientów
  • Wsparcie techniczne po szkoleniu

Egzamin z bezinwazyjnego przyciemniania szyb

Chcesz mieć wszystkie korzyści poszkoleniowe a umiesz już przyciemniać szyby techniką bezinwazyjną i niepotrzebne ci szkolenie. Możesz skorzystać z opcji samego egzaminu. Jeśli go zdasz będziesz mógł korzystać ze wszystkich opcji poszkoleniowych. Pewnie obawiasz się co będzie wymagane lecz nie musisz się obawiać. Przed egzaminem dowiesz się co dokładnie będzie wymagane do tego abyś zdał egzamin.

Szkolenia indywidualne i grupowe

Jesteśmy elastyczni dlatego po wcześniejszych ustaleniach możemy przeprowadzić szkolenie w twojej firmie.

Szkolenia z oklejania samochodów.

Takie szkolenia ze zmiany koloru samochodu prowadzimy na foliach KPMF. Szkolenia 1, 2 lub 3 dniowe. Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. Jednak szczególny nacisk kładziemy na części praktycznej ponieważ głównym celem jest wypracowanie technik umożliwiających profesjonalne oklejanie samochodów. Po szkoleniu uzyskasz certyfikat potwierdzający umiejętności oklejania foliami KPMF, wsparcie techniczne po szkoleniu, wsparcie marketingowe.

Szkolenia z reklamowego oklejania samochodów.

Zdobędziesz umiejętności profesjonalnego reklamowego oklejania samochodów. Do szkoleń podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy szkolenia do wymagań i umiejętności klienta. Przed szkoleniem przeprowadzamy wywiad potrzebny do tego aby zaproponować najbardziej efektywne szkolenie. Nawet jeśli jesteś nowicjuszem to szkolenie jest dla ciebie. W oklejaniu reklamowym potrzebny jest projekt. Jeśli nie potrafisz go zrobić nie ma problemu wskażemy studia graficzne, które zrobią to za ciebie. Wskażemy również certyfikowaną drukarnie aby twoje przyszłe produkty były najlepszej jakości. Jedyne co potrzebujesz to umiejętności do aplikacji folii z drukiem reklamowym na auto.