Szkolenia

Szkolenia

Miejsca szkoleń: Piotrków Trybunalski, Kobyłka koło Warszawy.

Kontakt: 692 871 698

Szkolenie z oklejania aut i bezinwazyjnego przyciemniania szyb

Celem naszych kursów jest przekazanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do profesjonalnego przyciemniania, abyś po zdaniu egzaminu mógł je wykonywać na najwyższym poziomie i z dożywotnią gwarancją. Jesteśmy wymagający w stosunku do szkolenia z przyciemniania szyb, gdyż chcemy zadbać o to, aby przyszły klient był zadowolony właśnie z Twoich usług. Dzięki naszemu programowi nabędziesz wiedzę praktyczną i teoretyczną niezbędną do profesjonalnego bezinwazyjnego przyciemniania szyb. Warto dodać, że całość zostanie zakończona egzaminem. Ukończone szkolenie z oklejania aut pozwala uzyskać własne kompetencje, dzięki czemu staniesz się bardziej atrakcyjny na rynku pracy. Uprawnienia zdobywasz już w momencie ukończenia kursu.

Jakie korzyści uzyskasz po szkoleniu:

  • Certyfikat uprawniający do wydawania dożywotniej gwarancji swoim klientom na folie Bruxsafoll kupione od Safex Polska
  • Rabaty na zakup folii w Safex Polska
  • Profesjonalne umiejętności i wiedzę do bezinwazyjnego przyciemniania szyb
  • Wsparcie marketingowe
  • Zaufanie klientów
  • Wsparcie techniczne po szkoleniu
Przyciemnianie szyb
Przyciemnianie szyb
Przyciemnianie szyb
Przyciemnianie szyb

Egzamin z bezinwazyjnego przyciemniania szyb

Chcesz mieć wszystkie korzyści poszkoleniowe, a umiesz już przyciemniać szyby techniką bezinwazyjną i niepotrzebne ci szkolenie? Możesz przystąpić do egzaminu bez konieczności kończenia naszego kursu. Jeśli go zdasz, będziesz mógł korzystać ze wszystkich opcji, jakie oferuje także ukończenie samego szkolenia z oklejania aut. Nie martw się wymaganiami egzaminu, jeśli nie posiadasz wiedzy z jakiegoś zakresu, pomożemy Ci ją uzupełnić, abyś zdał z zadowalającym wynikiem.

Szkolenie z oklejania aut, indywidualne i grupowe

Udzielamy kursów zarówno indywidualnych, jak i zbiorowych. Wyróżnia nas elastyczność, dlatego po wcześniejszych ustaleniach możemy przeprowadzić szkolenia z przyciemniania szyb w Twojej firmie. Zwracamy dużą uwagę na komfort kursantów i jesteśmy otwarci w kontekście dopasowania grafiku do ich potrzeb. Szkolenia z oklejania aut przeprowadzamy w przystępny dla kursantów sposób, aby maksymalnie ułatwić przyswajanie wiedzy. Do egzaminu przygotują cię zatrudnieni instruktorzy, którzy posiadają doświadczenie w zakresie organizacji warsztatów grupowych.

Oklejanie samochodu
Przyciemnianie szyb
Oklejanie samochodu
Oklejanie samochodu

Szkolenia z reklamowego oklejania samochodów

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu zdobędziesz umiejętności profesjonalnego reklamowego oklejania samochodów. Do każdego kursu podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy ich charakter do wymagań i umiejętności klienta. Przed jego rozpoczęciem przeprowadzamy wywiad potrzebny do tego, aby zaproponować najbardziej efektywny program szkoleniowy. Nawet jeśli jesteś nowicjuszem, to szkolenie z oklejania aut jest dla ciebie. W oklejaniu reklamowym potrzebny jest projekt. Jeśli nie potrafisz go zrobić, nie ma problemu – wskażemy studia graficzne, które wykonają go za ciebie. Zarekomendujemy również certyfikowaną drukarnię, aby Twoje przyszłe produkty były najlepszej jakości.