Szkolenia

Szkolenia

Miejsca szkoleń: Piotrków Trybunalski, Kobyłka koło Warszawy.

kontatk: 692 871 698

Szkolenia – bezinwazyjne przyciemnianie samochodów

Celem naszych szkoleń jest to, abyś nabył umiejętności do profesjonalnego przyciemniania samochodów, a po odbytym szkoleniu prowadził usługi na najwyższym poziomie umożliwiającym wydanie dla swoich klientów dożywotniej gwarancji. Nasze podejście do szkolenia z przyciemniania szyb jest dość rygorystyczne, gdyż stawiamy na to, aby przyszły klient był zadowolony właśnie z waszych usług. Na szkoleniu nabędziesz wszelkich potrzebnych umiejętności i wiedzy do profesjonalnego bezinwazyjnego przyciemniania szyb. Szkolenie zakończone jest egzaminem.

Jakie korzyści uzyskasz po szkoleniu:

  • Certyfikat uprawniający do wydawania dożywotniej gwarancji swoim klientom na folie Bruxsafoll kupione od Safex Polska
  • Rabaty na zakup folii w Safex Polska
  • Profesjonalne umiejętności i wiedzę do bezinwazyjnego przyciemniania szyb
  • Wsparcie marketingowe
  • Zaufanie klientów
  • Wsparcie techniczne po szkoleniuPrzyciemnianie szyb
Przyciemnianie szyb
Przyciemnianie szyb
Przyciemnianie szyb

Egzamin z bezinwazyjnego przyciemniania szyb

Chcesz mieć wszystkie korzyści poszkoleniowe, a umiesz już przyciemniać szyby techniką bezinwazyjną i niepotrzebne ci szkolenie? Możesz przystąpić do egzaminu bez konieczności kończenia naszego kursu. Jeśli go zdasz, będziesz mógł korzystać ze wszystkich opcji, jakie oferuje także ukończenie samego szkolenia. Pewnie obawiasz się, co będzie wymagane, lecz zupełnie niepotrzebnie. Przed egzaminem dowiesz się wszystkiego, co niezbędne, aby zdać z zadowalającym wynikiem.

Szkolenia indywidualne i grupowe

Jesteśmy elastyczni, dlatego po wcześniejszych ustaleniach możemy przeprowadzić szkolenie w twojej firmie.

Szkolenia z oklejania samochodów

Takie szkolenia ze zmiany koloru samochodu prowadzimy na foliach KPMF. Szkolenia 1, 2 lub 3 dniowe. Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. Jednak szczególny nacisk kładziemy na części praktycznej, ponieważ głównym celem jest wypracowanie technik umożliwiających profesjonalne oklejanie samochodów. Szkolenie z oklejania aut kończy się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego umiejętności operowania foliami KPMF. Oprócz tego uzyskasz pomoc techniczną po szkoleniu oraz wsparcie marketingowe.

Oklejanie samochodu
Przyciemnianie szyb
Oklejanie samochodu
Oklejanie samochodu

Szkolenia z reklamowego oklejania samochodów

Zdobędziesz umiejętności profesjonalnego reklamowego oklejania samochodów. Do szkoleń podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy szkolenia do wymagań i umiejętności klienta. Przed szkoleniem przeprowadzamy wywiad potrzebny do tego, aby zaproponować najbardziej efektywne szkolenie. Nawet jeśli jesteś nowicjuszem, to szkolenie z oklejania aut jest dla ciebie. W oklejaniu reklamowym potrzebny jest projekt. Jeśli nie potrafisz go zrobić nie ma problemu – wskażemy studia graficzne, które zrobią to za ciebie. Wskażemy również certyfikowaną drukarnię, aby twoje przyszłe produkty były najlepszej jakości. Jedyne co potrzebujesz, to umiejętności do aplikacji folii z drukiem reklamowym na auto.