Zmiana koloru auta foliami

Zmiana koloru auta foliami
Car wrapping – najlepszy punkt miłośników motoryzacji w łódzkim

Oklejanie samochodu specjalistycznymi foliami przeznaczone jest przede wszystkim dla tych, którzy są prawdziwymi fanami motoryzacji. Wybierając tę metodę ochrony lakieru, zyskujemy prestiż, a samochód dostosowujemy do swoich preferencji, osiągając w ten sposób ideał. Zmiana koloru auta często sprawia, że wygląda ono dużo lepiej i dużo drożej. Siedziba naszej firmy mieści się w Piotrkowie Trybunalskim, więc zachęcamy do skorzystania z usług car wrappingu wszystkich klientów z województwa łódzkiego.

Zmiana koloru auta dla klientów w województwie łódzkim

Jakie odcienie karoserii najchętniej wybierają klienci? Satynowe kolory samochodów przeznaczone są dla klasy premium, ale rozwiązaniem na każdą kieszeń jest właśnie satynowa folia, dzięki której otrzymujesz wygląd najdroższych aut. Oklejanie pojazdów przydaje się też dla tych, którzy chcą, aby lakier pozostał długo nienaruszony. W końcu samochody oklejają wszyscy ci, którzy cenią sobie wyjątkowy design i estetykę. Zmiana koloru samochodu, czyli tzw. car wrapping, niesie ze sobą jeszcze inne korzyści. To idealne rozwiązanie na chwilową modyfikację, bez trwałej ingerencji w wygląd pojazdu. Ponadto folia chroni lakier przed szkodliwym promieniowaniem UV, ograniczając ryzyko jego matowienia i blaknięcia.

Zalety zmiany koloru samochodu czyli tzw. Carwrapping

Ochrona lakieru

Używamy jedynie firmowych folii do zmiany koloru, między innymi firmy 3M, Avery. . W całym okresie, gdy jeździsz oklejonym autem Twój lakier jest pokryty estetyczną warstwą ochronną. Ta warstwa ochrania Twój samochód przed promieniami UV zatem problem z blaknięciem jest rozwiązany. W okresie zimowym chroni Twój lakier przed solą, która często jest sypana na drogi. Podczas jazdy chroni lakier przed odpryskami, otarciami i innymi ubytkami lakieru podczas normalnego użytkowania auta. Ochrania przed powstawaniem ognisk korozji. Ochrania lakier przed matowieniem. Ogólnie mówiąc folia do zmiany koloru samochodu chroni Twój samochód przed starzeniem a wręcz go odmładza.

Nieinwazyjna zmiana koloru samochodu

Folia samochodowa to nie tylko ochrona ale przede wszystkim poprawa wspaniałego wyglądu. To uzyskanie wyglądu najdroższych samochodów. To uczycie jazdy wspaniałym, wyróżniającym się „seksownym” autem. To prestiż na jaki pozwalają sobie nieliczni. . Walory estetyczne są tu oczywiste. Kolory i wzory folii są na bieżąco uzupełniane o nowe modele, wzory tak aby dostosować się do obecnych trendów. Wszystko po to by Twój samochód był „sexy”. Odpowiedni kolor odszuka tu każdy. Uzyskamy ekstrawagancję ale też klasykę. Wystarczy wybrać u nas w biurze odpowiadający Tobie kolor.

Oklejanie jest alternatywą dla ponownego lakierowania karoserii.

Długoletnia ochrona, długoletni wspaniały wygląd ale też długoletnie utrzymanie Twojego lakieru w nienaruszonym stanie.

Jak długo taka folia wytrzyma?

Często słyszymy pytanie- jak długo taka folia wytrzyma?
W naszej strefie klimatycznej trwałość często przekracza 10 lat. Folię taką można a nawet trzeba woskować. Nakładanie wosku na folię tak samo jak na lakier powinno zostać zrobione min 2 razy w roku (przed zimą i przed latem) Do pielęgnacji oklejonego samochodu używa się syntetycznych wosków przeznaczonych właśnie dla folii. Mycie i czyszczenie też jest proste, ponieważ nie robimy nic innego jak przy myciu nieoklejonego auta. Wytrzymałość folii jest podobna do lakieru. W niektórych zarysowaniach folią jest bardziej odporna niż lakier

Zamówienia i realizacja

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo ale najlepiej odwiedź nas osobiście. Przyjedź autem, które będziemy Ci oklejać. Na miejscu wybierz kolor folii. Różne kolory i rodzaje folii mają różną cenę, dlatego po jej wyborze będziemy w stanie zrobić wycenę. Następnie umówimy termin klejenia. Czas pracy uzależniony jest od danego samochodu i wynosi od 3 do 6 dni. Po oklejeniu wsiadasz i jedziesz aby zachwycać ludzi oglądających Twój samochód.

ZADZWOŃ DO NAS TEL: 692 871 698

Zmiana koloru samochodu folią

Zmień wygląd swojego samochodu

Napisz do nas maila podaj markę model i rok produkcji i najlepiej zdjęcie to zrobimy wstępny kosztorys.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub chcesz zamówić oklejanie zadzwoń

tel. 692 871 698
Jeśli mamy „zajęte”, zadzwoń za kilka minut.